Vienetta Secret župan krátký Marie modrá

jednobarevné

• , zakoupeno v Luxusní prádlo.cz

• materiál
  • , zakoupeno v Cotton-shop.cz

• Jsem nadšená, protože jsem pořídila župan do porodnice za dobrou cenu, což se mi v době očekávání miminka a zvýšených nákladů na pořízení výbavičky velmi hodí. Župan je z příjemné čisté bavlny, to je evidentní, není mi v něm horko, ani zima.

Jsem nadšená, protože jsem pořídila župan do porodnice za dobrou cenu, což se mi v době očekávání miminka a zvýšených nákladů na pořízení výbavičky velmi hodí. Župan je z příjemné čisté bavlny, to je evidentní, není mi v něm horko, ani zima. Hodí se ke všem nočním košilím, které mám doma a unosím ho i po porodu.

Barva
modrá
Materiál
100% bavlna
Vzor
jednobarevné

Dámský bavlněný župan krátký Marie. Župan je s dlouhým rukávem, výstřih je olemován barevnou stužkou a zavazuje se na barevný pásek. Na předním díle jsou našité dvě kapsy. Bavlněný materiál je poddajný a jemný na dotek. Dámský župan je vhodný i na denní nošení.

Materiály použité u tohoto výrobku jsou certifikovány, dosáhly nejvyšší možné kvality.

Pokyny pro údržbu:

• 100% bavlna
  • lze prát v pračce při teplotě do 30°
  • nesušit v sušičce
  • žehlit z rubu do 110°
  • nepoužívat bělící prostředky
  • nečistit chemicky

S výběrem správné velikosti by Vám měla pomoci tato tabulka:

Velikost županu

S

M

L

XL 2XL

Délka županu 95 95 96 97 98

Délka rukávu+náramenice 55 55 56 57 58

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta79 Kč100 % • 998×recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč88 % • 1 139×recenzíDalší informace