Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

Filtrování:
Vyberte filtryHeureka pro vás vybírá kvalitní obchodyJak je vybíráme?

Nejlevnější nabídky dámský župan krátký s kapucí Méďové béžová

Další nabídky obchodů (6)

dámský župan krátký s kapucí Méďové béžová - Specifikace

Značka

Vienetta Secret

opravit

Barva

oranžová

opravit

Dámský krátký župan Méďové s kapucí. Župan zdobí potisk medvídků se zavazováním na pásek. Na předním díle jsou všité dvě kapsy. Župan je vyroben z poddajného polyesterového materiálu jemného na dotek. Dámský župan je vhodný i na denní nošení. Pokyny pro údržbu: 100% polyester lze prát v pračce při teplotě do 30° nesušit v sušičce žehlit z rubu do 110° nepoužívat bělící prostředky nečistit chemicky S výběrem správné velikosti by Vám měla pomoci tato tabulka: Velikostní tabulka dámské župany Velikost S M L XL Náramenice+dél.ruk. 71 73 75 77 Župan krátký 95 95 95 95 ...

celá specifikace

Recenze dámský župan krátký s kapucí Méďové béžová

Ověřený zákazník Perfektni Prádlo

včelí medvídek

Přidáno: 12. prosince 2017

Zakoupeno v Perfektni Prádlo

100%

Doporučuje produkt

objednala jsem župan jako dárek, velmi pěkný, hřejivý, příjemný materiál

Velikost Odpovídala číslování
Barva Odpovídala zobrazení produktu na obrázku
Kvalita produktu Dobrá (nevidím závady)

Vývoj ceny dámský župan krátký s kapucí Méďové béžová